Що змінила пандемія COVID-19 в роботі бізнесів (дослідження)

Пандемія коронавірусу встигла проникнути в усі аспекти нашого життя. Тож малі бізнеси, де б вони не працювали, змушені були якнайшвидше шукати способів адаптації. Опитавши близько півтисячі малих підприємств, https://themanifest.com/ виокремили 7 дієвих порад малому бізнесу у цифровому маркетингу. Саме цифрові можливості дають малим бізнесам змогу залишатися на плаву і долати кризу в цей непростий час.

Що вдалося дізнатися в рамках дослідження?

• 88% малих бізнесів інвестують у соціальні мережі – всім зрозуміло, наскільки важливі онлайн-зусилля. При цьому варто розуміти, що йдеться не про сидіння у своєму профілі, а грамотний розвиток бізнес-сторінок, власного іміджу і продажів через соціальні мережі.

• Більше половини (54%) застосовують е-маркетинг, щоб полегшити особисті зв’язки з клієнтами.

• Щоб посилити пропозицію контенту, малі бізнеси беруться за цифровий маркетинг – продажі через веб сайтів (56%).

• Відеомаркетинг набуває обертів. У 2020 році третина малих підприємств застосовувала відеомаркетинг для залучення аудиторії та клієнтів.

• Варто вкладатися в якісну команду. На разі 63% підприємств використовують зусилля власних підлеглих для цифрового маркетингу. Тільки кожний шостий підприємець залучає діджитал-маркетологів.

• Близько 2/3 підприємств використовують друкований маркетинг, що досі показує ефективність. Особливо зовнішня рухома реклама. Особливо креативна.

• 76% учасників опитування переконані, що зусилля з цифрового маркетингу ефективні для цілей їх бізнесу.

• Серед головних цілей цифрового маркетингу – конвертувати потенційних клієнтів в реальних (19%), збільшувати онлайн-трафік (17%), підтримувати прибуток (15%), підкріплювати брендинг (14%) і формувати якісну базу клієнтів.

Ще на старті пандемії передбачалося, що компанії сукупно витратять 1,3 трильйони доларів на цифровий маркетинг. Навіть з урахуванням скорочення витрат зараз зрозуміло, що ця цифра не буде зменшуватися.

Це ще один аргумент на користь того, що вам варто вже зараз серйозно замислитися над можливостями цифрового маркетингу для користі вашого бізнесу.