Про проєкт

Вітаємо на платформі GOмапа

Вітаємо на платформі GOмапа
Це путівник цікавими українськими містами. Наша мета – допомогти місцевим бізнесам і їхнім користувачам знайти одне одного на єдиному майданчику.

Знаходьте легко потрібний транспорт, найближчий готель, найсмачнішу піцу, затишну кав’ярню, медичну установу, крамничку сувенірів і крафтових товарів, велопрокат чи гіда для пізнавальної екскурсії і десятки інших пропозицій.

Якщо Ви – підприємець, реєструйтеся на нашій платформі.  
GOмапа презентує місцевий бізнес все новим і новим клієнтам. Вас будуть знаходити, у вас будуть купувати, ви зможете розширювати власний бізнес і мережуватися з іншими. Окрім того, реєстрація на платформі надає безкоштовний доступ до фахових навчань з розвитку бізнесу – маркетинг, діджитал, економіка та інвестиції, юридичні питання.

Ідея створення платформи GOмапа належить чортківчанці Оксані Свистун. Реалізувала її команда ГО «Центр розвитку громади та міжнародного партнерства «ІНІЦІАТИВА», координаторка проєкту – Ірина Брунда.

Перші учасники платформи – підприємці громад Збаража, Бучача, Бережан і Чорткова (Тернопільська обл.).  
Якщо вашого міста зараз немає у переліку, пишіть нам на пошту: cities@gomapa.info.  
Мріємо, щоб скористатися перевагами платформи могли мешканці всіх куточків України – як туристи, так і місцеві підприємці невеликих громад.

Платформа GOмапа створена в рамках проєкту підтримки підприємців міст і сіл Тернопільщини «Онлайн-платформа для підтримки та розвитку малого місцевого бізнесу сіл і міст Тернопільської області» з метою подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 для локального бізнесу. Проєкт втілюється в рамках програми “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, фінансованої спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.  

Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприяє відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%. Детальніше: www.eu4business.org.ua