Сім можливостей, які відкриває цифровий маркетинг для бізнесу

1. Забезпечує рівні можливості для малого бізнесу

Цифровий маркетинг надає рівні можливості для кожного бізнесу, незалежно від його розміру. Цього можуть досягти НЕ лише транснаціональні компанії з великими бюджетами: малий бізнес, що надає корисний контент та ефективне спілкування, може конкурувати на платформах соцмереж, залучаючи клієнтів за допомогою різних стратегій.

2. Орієнтація на потрібну аудиторію

Ті часи, коли реклама демонструвалася усім користувачам Інтернету, кому це дозволяли технології, давно позаду. Сьогодні кожна платформа соцмереж чи пошукова система можуть збирати коло потенційних клієнтів, які будуть зацікавлені саме у вашому продукті.

Вибір цільової аудиторії – це чудова можливість заощадити ресурси, оскільки не потрібно витрачати бюджет на велику аудиторію, яка дає мінімальну віддачу.

3. Економічність

Співвідношення ризику та винагороди від створення бізнесу вже є занадто високим з боку ризику, щоб додавати його інвестиціями в традиційний маркетинг.

Використання цифрового маркетингу замість друкованих листівок, оренди білборда або розміщення банерів на сітілайтах дозволяє скоротити витрати на рекламу.

Якщо у вас є розумний бюджет, ви також можете найняти маркетингову агенцію, чия робота дасть хороші результати. Важливо при цьому проводити дослідження, а потім працювати з агенцією на отриманих результатах, а не здогадах.

4. Збільшує впізнаваність бренду

Це допомагає людям ознайомитися з вашим продуктом та дізнатися його переваги.

Діджиталізація бізнесу полегшує вашому бренду зайняти місце в думці користувачів, коли вони шукають певний продукт або планують покупку. Брендування спонукає нас пам’ятати кольори, образ та сприйняття бренду.

Впізнаваність бренду також може допомогти людям тримати емоційний зв’язок із вашим брендом, оскільки його мета — пов’язати його зі своїм повсякденним досвідом. Через «дотики» до бренду зростає кількість їхніх особистих зв’язків з вашим продуктом. Оскільки сьогодні значу частину емоцій ми проживаємо просто в Інтернеті, правильно збудована стратегія цифрового маркетингу допоможе у створенні цих зв’язків ще до першого живого контакту.

Важливо! Відгуки – ще один чудовий інструмент, щоб асоціювати ваш бренд з якістю. Вони мають великий вплив не на рейтинг, а кількість кліків. Це означає, що користувач легко натисне ваше посилання, а не посилання конкурента.

5. Дає вам справедливий шанс розкритися

Важливо бути помітними в Інтренеті, особливо в той час, коли ринки стають більш конкурентними. Малі підприємства можуть створити власний простір для показу на своїх платформах і зосередитися на потенційних клієнтах в Інтернеті.

6. Мобільний маркетинг

Цифровий маркетинг включає мобільний маркетинг. Трафік з мобільних гаджетів давно перетнув позначку 75% користувачів. Це факт, яким ви можете скористатися для налаштування вашого цифрового маркетингу.

Саме тому, зробивши свій веб-сайт адаптивним для мобільних пристроїв, ви збільшите зручність користування вашим сайтом потенційним клієнтам. А це, своєю чергою, збільшує продажі.

7. Знайте своїх конкурентів

Навчайтеся в активних онлайн-маркетологів. Спостерігайте за їхньою діяльністю. Як вони передають унікальність свого бізнесу? Які їхні стратегії, коли справа доходить до взаємодії з аудиторією? Чи можна щось покращити?

Відповівши собі на ці питання про свій бізнес, ви зможете досягти розуміння, яким є ваш бізнес для вашого покупця. Потенційні клієнти не зможуть знайти вас, якщо не побачать у видачі Google.

Тому, поки ви зволікаєте з власним цифровим маркетингом, користувачі вибирають інший варіант. Наявність стратегії цифрового маркетингу та комунікації з клієнтами підвищить серйозність сприйняття вашого бізнесу загалом, а отже, його впізнаваність та успішність.