GOмапа радить: П’ять книг про мотивацію і розвиток бізнесу

Бути в курсі, бути на хвилі, знати всі тренди, орієнтуватися у великих тенденціях, разом з тим, розбиратися в найменших нюансах і деталях власної сфери діяльності – золоті вміння для успішного ведення бізнесу. І постійне читання – одне з ключових. Не читання книг улюбленого автора, а полювання на новинки від тих, хто створює світовий бізнес сьогодні.

Навіть якщо ви не плануєте будувати ракети, як Ілон Маск, і ще не націлені в топ журналу Форбс, читати необхідно з багатьох причин: досвід, інсати, невдачі краще пережити читаючи, аніж на власному бізнесі.

Ось тут – пятірка актуальних книг для тих, хто веде бізнес, хто змінює свою діяльність або тільки хоче розпочати власну справу.

Адріан Сливоцький “Прорив”

(УКУ, 2010 рік)

Повна назва книги “Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання”. Ця книга про те, як розпізнати стратегічний ризик, підготуватись до нього і перетворити в прорив. Її автор – американський економіст українського походження Адріан Сливоцький. Його 7 кроків до успіху розкажуть, що робити навіть у ситуації, коли доводиться співпрацювати з конкурентами заради виживання підприємства.

Орест Зуб “Формула Продуктивності”
(Мандрівець, 2017 рік)

У цій книзі онлайн підприємець, блогер і мандрівник Орест Зуб щедро ділиться своєю власною формулою продуктивності, а також переказує ключові принципи гуру тайм-менеджменту.

Джим Коллінз “Від хорошого до величного”
(Наш формат, 2017 рік)

Автор зазначає ключові елементи в роботі підприємств, які допомагають їм пройти перевірку часом: зокрема, дисциплінованість, відданість поступовому, а не радикальному шляху змін тощо. Ця книга про те, як компаніям вистояти в умовах жорсткої конкуренції на ринку.

Ден Сенор, Сол Синґер “Країна стартапів”

(Yakaboo Publishin, 2016 рік)

Це серія окремих, не зв’язаних між собою розповідей про історію та культуру Ізраїлю, економічний розвиток, іміграцію, армію оборони країни тощо. Ізраїлю не пощастило з сусідами та географічним розташуванням. Але він розвивається. Як? Чому? Це історія про те, як реалізувати найсміливіші бізнес ідеї в умовах війни і економічної нестабільності.

Джейсон Фрід, Девід Хайнемейер Хансон “Rework. Ця книга переверне ваш погляд на бізнес”
(КК “Клуб сімейного дозвілля”, 2016 рік)

Ця книжка для підприємців, які відчувають себе природженими створювати, очолювати й перемагати, для власників малого бізнесу, які шукають виходу за усталені рамки, і тих, хто поки лише мріє про власну справу.