Періодично кожний підприємець запитує себе:
Чи варто створювати сайт для просування свого бізнесу? Чи принесе це дохід власній справі?
В часи пандемії значення електронних бізнесів і цифровізації виросло до небувалих розмірів.
Тож інтернет-сайт стає маст-хевом для кожного, хто провадить бізнес і хоче продавати щось людям.
Гарний дизайн та детальна інформація про товари та послуги, що надаються компанією, – головний ключ до того, щоб створити у клієнтів та конкурентів позитивне враження про компанію.
До створення сайту для підтримки іміджу компанії потрібно ставитися серйозно. Добре оформлений у візуальному та технічному плані сайт викликатиме у клієнтів більше довіри, ніж веб-ресурс, що складається з кількох примітивних сторінок та розміщений на безкоштовному хостингу.
Сайт компанії покликаний надавати клієнтам або бізнес-партнерам детальну інформацію про компанію, її послуги та товари.
Для більшої ефективності інформація має бути структурована, правдива та актуальна.
Сайт недаремно називають цілодобовим віртуальним офісом, адже в ідеалі завітавши до нього, користувач зможе отримати всю потрібну інформацію без особливих зусиль. Налаштувавши сервіс технічної підтримки або пошти на сайті, компанії зможуть 24 години на добу взаємодіяти з клієнтами та партнерами.
Одна з найбільш істотних переваг сайту для бізнесу полягає в тому, що інтернет-ресурс не прив’язаний до певного місця. Компанія може знайти нові ринки збуту, бізнес-партнерів або покупців з усього світу, а потім взаємодіяти з ними через свій веб-ресурс.
Створивши сайт та наповнивши його інформацією, власник компанії може зайнятися безпосереднім продажем товарів та послуг через інтернет.
Інтернет-магазин, на відміну від офісу, не займає площу. За наявності великої кількості товарів власнику бізнесу не потрібно шукати місця, де його розмістити. Фізичні офіси навряд чи могли б упоратися з таким потоком відвідувачів. Особливо в часи ковідних обмежень.
До того ж, при правильному налаштуванні серверної частини сайту інформація буде автоматично записуватися і сортуватися.
За допомогою сайту можна дуже легко та швидко залучити нових клієнтів, не витрачаючи великих грошей на офлайнові маркетингові методи. Вихід компанії онлайн дозволить помітно розширити аудиторію, заплативши при цьому набагато менше.
Іноді у власників бізнесу можуть виникнути сумніви: «Навіщо створювати сайт, якщо для просування бізнесу можна використовувати соціальні мережі?».
• У соціальних мережах неможливо додати додаткові функції.
• Через те, що створення групи в соцмережах займає мінімум часу та зусиль, виникло безліч схожих груп, тому конкуренція тут дуже відчутна.
• Соціальні мережі розраховані на кінцевого споживача, тому розвиток B2B сектора у соцмережах утруднений.
Як оптимальний варіант можна створити власний сайт і підкріпити його сторінкою в соціальній мережі.
Зображення: Photo by John Schnobrich on Unsplash