SMM, маркетинг у соціальних мережах

Для чого потрібен SMM?

Подивіться на статистику, пов’язану з соціальними медіа, і це здивує вас, наскільки важливий маркетинг соціальних медіа! Ми вважаємо, що дані є важливим чинником перед прийняттям будь-якого рішення чи послуги. Ці дані зібрані з hootsuite.

▶ 3.196 млрд глобальних користувачів соціальних медіа ще у 2018 році, що дорівнює 42% населення Землі.
▶ 71% споживачів, які мали хороший досвід обслуговування соціальних медіа з брендом, швидше за все, рекомендують його іншим.
▶ 2,56 млрд глобальних користувачів мобільних соціальних медіа, що дорівнює 34% населення Землі; щомісяця додається 1 мільйон нових активних користувачів мобільних соціальних мереж.
▶ 64% покупців в Інтернеті кажуть, що відео в соціальних мережах допомогло їм вирішити, який товар купувати.
▶ В середньому людина проводить близько 25 хвилин у Facebook або кожну шосту хвилин, яку людина буде проводити в Інтернеті.

Стратегія та позиціонування бренду

SMM допоможе вам розробити та втілювати вашу цифрову стратегію, засновану на індивідуальних замірах та результатах. Це створить міцну основу соціальних медіа для вашого бізнесу.

Контент-планування – ще одна ваша суперсила

Створення якісного контенту є необхідною умовою та головним елементом стратегії розміщення. Ми створюємо змістовний контент для підвищення рівня поінформованості про бренд, залучення аудиторії та цифрової присутності.

Охоплення – ваше все

Охоплення має велике значення. Незалежно від того, яку соцмережу ви обираєте. Для вашого бренду буде ідеально розвивати, щонайменше, дві соціальні мережі. Тому важливо обирати саме ту, що відповідає аудиторії вашого бренду, яка отримає якісний релевантний контент. Ми часто розміщуємо контент у соціальних мережах на різних платформах, щоб створити довіру до бренду, накопичити колосальний трафік та збільшити поінформованість про бренд.

Вибір часу

Найкращий час для публікації вмісту в соціальних мережах – “зараз”. Чим раніше ви почнете, тим краще отримаєте результати. Ніякої магії немає.

Що допоможе вам отримати більше звернень? Якісний календар публікування, тобто продуманий контент-план. Формуйте його заздалегідь та продумуйте наперед, щоб відчувати вашу аудиторію.

Бренду важливо обрати п’ять тем, на які він буде комунікувати з аудиторією та доносити запитувані цінності та корисності до ЦА.