GOмапа: готові рухатися далі

31 січня пройшла підсумкова зустріч партнерів та учасників проєкту «Онлайн-платформа підтримки місцевого малого та середнього бізнесу сіл та малих міст Тернопільщини GOмапа».

Через ускладнену епідеміологічну ситуацію в регіоні подію довелося перенести в онлайн-формат з метою безпеки учасників. Попри це, вона не стала менш плідною.

На фінальну зустріч, що проходила на платформі ZOOM, зібралися близько сорока учасників.

Метою було фіналізувати перебіг проєкту, поглянути на його шлях довжиною у шість місяців та обговорити зміни, які приніс проєкт учасникам і результати спільної роботи над проєктом у чотирьох громадах.

До представників Чортківщини, Бережанщини, Збаражчини та Бучаччини приєдналися партнери проєкту – Тетяна Аніщук, заступниця керівника програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» та менеджерка організації GIZ Мар’яна Віхоть, які привітали учасників проєкту, окресливши основні плюси та перспективи, які організація GIZ побачила у втіленні даного проєкту. Партнери також побажали росту та успішного розвитку надалі – як платформі GOмапа, так і активним учасникам проєкту – місцевим підприємцям.

Своєю чергою, враженнями поділилися представники громад-партнерів: Віталій Шепель (Збараж), Володимир Урдейчук (Бережани), Людмила Колісник (Чортків) та міський голова Чорткова Володимир Шматько. Серед іншого, учасників запевнили, що опікуватися сайтом після завершення проєкту продовжить саме чортківська громада, яка нині активно рухається до відкриття креативного бізнес-хабу «Територія успіху» на території громади. Це стане синергією для нарощування потенціалу бізнесу в регіоні.

Враженнями від проєкту та порадами учасникам-підприємцям надав експерт проєкту Володимир Василевський, який нині представляє Інститут Сталого регіонального розвитку.

Додаємо кілька знімків екрану, що замінили в ковідну епоху спільні фото на подіях, а також запис відеоконференції, який можуть переглянути всі охочі – https://youtu.be/9z1u-4Fdwt4.

Наша платформа продовжує приймати реєстрації місцевих підприємців Чортківської, Бережанської, Бучацької та Збаразької громад на gomapa.infо. Це безкоштовно.

Нагадуємо: потрібно два простих кроки.

Перший крок.
Зареєструйтеся на сайті https://gomapa.info/my-account-2/?register)  

Другий крок.

Зареєструйте ваш бізнес у кілька кліків. Інструкція тут: https://cutt.ly/mYHy9q5.