7 ІНСТА-інсайдів від СММ-експертки Ангеліни Власюк

Сьогодні тренерка нашого проєкту Ангеліна Власюк зробила величезну послугу всім, хто має обмаль часу на читання. Цікавезна інсайдерська книга про мережу Інстаграм зсередини стане джерелом нових ідей для всіх бізнесів, які активно розвивають свій інста-простір та будують у цій соцмережі частину системи своїх продажів.

Отож, йдеться про соковиту витяжку з книги Сари Фрір «Книга Без фільтрів. Інсайдерська історія Instagram».

  1. Місія Інстаграму виглядає загалом так: «Зберігайте та поширюйте чудові моменти».
  2. Інста – не тільки візуальна, але й дуже комерційна мережа. Про це знає кожний.
    Найпершу ж рекламу в Інстаграмі зробив Майкл Корс майже десять років тому, у 2013-му. Алгоритм цієї реклами спеціально був доданий в рекомендації, аби інші теж бачили це та почали застосовувати.
  3. Цікаво! Після згаданої першої реклами інстаграм дозволяв публікувати за тим таки алгоритмом не більше однієї (!) реклами на день. Уявляєте, як змінився інста-світ за ці роки?!
  4. Любите переглядати відео? А його могло й не бути в інстаграмі. Відео з’явилося лиш через те, що потрібно було конкурувати з VINE, а для утримання уваги користувачів відео підходило значно краще, ніж споглядання одних тільки фото.
    Так мережа продовжила свій ріст. Але не все так гладко. Після того, як Фейсбук придбав Інстаграм (ви ж знали про це, правда?), кожне рішення з удосконалення та введення нових функцій мав затвердити особисто засновник фейсбуку, Марк Цукерберг. Фішка в тому, щоб нові інста-функції не були крутішими, ніж у самого ФБ. Тим часом, функції, які тестував Фейсбук, конкуруючи зі Снепчатом, були неуспішними. І Цукерберга дуже дратувало, що саме інста-удосконалення подобаються користувачам та набирають популярності.
  1. Ви знали, чому стрічка Інстаграм не є хронологічною?
    Це зробили для вирівнювання постів у правах – в прайм-таймі завжди пблікувалося дуже багато контенту, що забирав всю увагу. І ви, як користувач бачили більше те, що вам хотіли показати, ніж те, що хотіли би бачити саме ви.
  2. Чому закрили лайки? Можливо, ви помітили, що не в усіх акаунтів доступний перегляд кількості вподобайок. «Лайки» вимкнули після того, як було доведено, що їх наявність  впливає на самооцінку не тільки підлітків, а й багатьох дорослих. У Сполучених Штатах зафіксовано ще й самогубства через недоотримані вподобайки. Тому – все серйозно.
  3. Знаєте, що Папа Римський також має інста-профіль? Так от, його реєстрував Кевін Сістром, співзасновник Інстаграм. Він прибув особисто і власноруч створював акаунт Папи.