6 кроків до розширення зони комфорту у вашому бізнесі

Уявіть підприємця, який успішно заснував компанію і налагодив внутрішні робочі процеси. Тепер він готовий розслабитися і рік за роком працювати за усталеною моделлю. Це його зона комфорту.

У зоні комфорту ми робимо усе за звичкою. У ній нам перебувати безпечно. А рух за межі зони комфорту викликає страх і невпевненість у майбутньому. Однак, як у житті, так і в бізнесі перебування у такому стані суттєво обмежує розвиток і рух до цілі.

Але часто ми бачимо іншу картину: підприємець найчастіше вирішує залишати все-як-є, залишаючи свій бізнес в тіні страхів «а якщо все зупиниться», «а якщо невдача», «а якщо обороти впадуть»… Бізнеси працюють так, як звикли, багато років поспіль, без змін, а їх власники переконані, що так буде краще і безпечніше. У кожного бізнесу багато не дуже приємних сторін, гострих кутів, але й це продовжують терпіти, лише б не зміни.

Тому вихід з зони комфорту починається зі зміни мислення і готовності змінюватися, щоб змінити речі, які впливають на вашу улюблену справу. Зміна середовища, умов, «свіже повітря» в вашій діяльності.

Потрібно зробити перший, маленький крок. Виходьте із зони комфорту і здобувайте світ

Навіщо виходити із зони комфорту в особистому житті?

Звичний спосіб буття з часом призводить до застою і пов’язаних з ним неприємних відчуттів: смутку, розчарування, зневіри в собі. З’являється відчуття відставання від життя.

Рішення про вихід за межі зони комфорту викликає страх і невпевненість у своїх силах. Однак, це також пригода, реакцією на яку можуть бути зовсім інші відчуття: цікавість, занепокоєння, приємне збудження, радість.

Це правильний крок до мети та свого призначення.

Як розширити зону комфорту в бізнесі?

Незвична ситуація в роботі чи необхідність вчитися новому змушують підприємця (компанію) відчувати дискомфорт. Також, ніхто не гарантує успішний результат. Ось рекомендації, як діяти у цьому випадку:

+ прийміть свою недосконалість. Будьте собою

+ подумайте про те, чого боїтеся і як подолати негатив

+ знайдіть однодумця. Вдале партнерство може допомогти розбудувати компанію

+ перестаньте боятися невідомого. Зона комфорту програмує нас на передбачуваний результат, але перебування в ній веде до втрат нових можливостей

+ змінюйте своє оточення

+ мрійте про успіх, будуйте плани, обирайте цілі.